SMYCZ REGULOWANA  NATURE - GRANATOWA
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

SMYCZ REGULOWANA NATURE - GRANATOWA

Smycz regulowana Chaba Nature to uniwersalny, funkcjonalny produkt uszyty z najwyższej jakości hipoalergicznej bawełny odpornej na uszkodzenia.

  • M
  • L
  • XL
Przejdź do sklepu

Opis

Nazwa produktu:

smycz regulowana, smycz z karabińczykami, smycz przepinana, smycz regulowana dla psa, smycz regulowana z taśmy, smycz regulowana bawełniana, akcesoria bawełniane dla psa, smycz dla psa z alergią, smycz dobra cena, smycz polski producent, smycz chaba, smycz dla psa jakość, smycz z bawełny, smycz ekologiczna, smycz antyalergiczna, smycz naturalny materiał, smycz rozmiary, smycz niebieska, smycz czerwona, smycz biała

Składniki:
Taśma z certyfikatem jakości taśm tkanych, dodatki metalowe niklowane,

Grupa docelowa:
Pies, kot

Funkcje:
Kontrola, Spacer, Ozdoba, Tresura, Bezpieczeństwo

Opis:

Friedrich Hebbel napisał kiedyś, że pies jest szóstym zmysłem człowieka. W firmie Chaba jesteśmy pewni, że każdy, kto kocha czworonogi, z pewnością zgodzi się z tą tezą, wszak wielkie serce tych zwierzaków ma w sobie niesamowite pokłady siły, mądrości i miłości, dzięki którym raźniej jest nam iść przez świat. Faktem jest jednak, że podczas tego marszu warto być zabezpieczonym, szczególnie kiedy nasz futrzasty szósty zmysł ma wyjątkowo żywiołowy temperament. Jeśli przy okazji zależy nam na naturalnych materiałach najwyższej jakości, doskonałym rozwiązaniem jest bawełniana smycz pojedyncza Chaba Nature.

Smycz pojedyncza nie bez powodu nazywana jest smyczą miejską – bowiem niezbędna jest wszędzie tam, gdzie pies powinien iść przy nodze, w okolicznościach, gdy nie możemy pozwolić sobie na utratę kontroli nad nim. Dzieje się tak na przykład podczas podróży komunikacją publiczną, gdy wybieramy się do lekarza weterynarii i groomera, kiedy przechodzimy przez zatłoczone miejsce. Smycz pojedyncza zbudowana jest tak, aby mieć nad psem jak największą kontrolę i nie pozwalać mu na zbytnią swobodę. Na jednym końcu smyczy miejskiej umiejscowiony jest karabińczyk, który należy przymocować do obroży lub szelek, po drugiej zaś stronie znajduje się uchwyt, dzięki któremu wygodnie i pewnie trzymamy smycz w dłoni.

Smycz z serii Nature charakteryzuje się perfekcyjnym wykonaniem i ekologicznym, przyjemnym w dotyku materiałem – naturalną bawełną. Jest to idealne połączenie ekologii i doskonałej jakości – smycz nie powoduje alergii, jest miękka i przyjazna, a jednocześnie niezwykle trwała. Karabińczyki wykonane są z niklowanego metalu odpornego na korodowanie i wyłamania, a elementy plastikowe cechują się wysokim współczynnikiem wytrzymałości. Całość prezentuje się bardzo szlachetnie i dostępna jest w czterech wyrazistych opcjach kolorystycznych (czerwonej, niebieskiej, białej i trójkolorowej). Z myślą o pupilach różnych gabarytów smycz Nature stworzyliśmy w czterech opcjach szerokości.

Smycze Chaba Nature w 100% są tworzone w Polsce, w naszym firmowym parku maszynowym. Nad projektem i procesem produkcji czuwają doświadczeni eksperci w zakresie psiej wygody.


Wymiary:


Obraz zawierający stół

Opis wygenerowany automatycznie


Opis

652247
5905133652247