Dodatki dla psa

W naszym asortymencie opiekuni czworonogów znajdą wiele przydatnych akcesoriów. Oferujemy na przykład różne rodzaje kagańców: nasi Klienci mogą wybierać pomiędzy modelami skórzanymi i nylonowymi, kagańcami treningowymi, a także regulowanymi artykułami uniwersalnymi. Jeśli z pupilem często jeździmy autem, to z pewnością przydadzą się nam szelki, pasy bezpieczeństwa i wpinki z amortyzatorem do samochodu. Posiadamy też majtki zakładane podczas cieczki, a także specjalne buty, których zadaniem jest ochrona łap po ich urazie. Znajdziesz u nas też dodatki dla psa, którymi możesz ozdobić sierść pupila, jak na przykład kokardki. Pamiętaj, by zawsze dokładnie sprawdzić rozmiar wybranego przez Ciebie artykułu.

KAGANIEC NYLONOWY
22,28 zł
(brutto)
Kaganiec do krótkotrwałego stosowania (np. przez weterynarzy, podczas przejazdów kolejowych, itp.). Kaganiec posiada w pełni regulowany pasek na szyję .
MAJTKI DLA PSA
18,77 zł
(brutto)
Produkt stworzony został we współpracy z hodowcami i weterynarzami oraz wszechstronnie przetestowany w różnych warunkach przez właścicieli psów.
KAGANIEC SKÓRZANY
38,45 zł
(brutto)
Solidny kaganiec wykonany ze skóry naturalnej, łączonej stalowymi nitami. Klasyczna regulacja zapięcia kagańca (dziurki) umożliwia idealne dopasowanie kagańca.