O nas

Sobie wyświadcza dobrodziejstwo, kto je wyświadcza przyjacielowi.

Erazm z Rotterdamu

Zwierzęta to najwierniejsi i najbardziej bezinteresowni przyjaciele, a o przyjaciół należy dbać jak o największy skarb. Dlatego właśnie powstała Chaba – rodzinna firma założona w 2001 roku przez dwóch braci. Zakorzeniona miłość do zwierząt, umiejętność obserwowania ich zachowań oraz odkrywania potrzeb poskutkowała chęcią dostarczenia właścicielom zwierzaków wysokiej jakości akcesoriów stworzonych w ścisłej współpracy z doświadczonymi weterynarzami i cenionymi hodowcami.

Wszystkie artykuły firmy Chaba wyprodukowane zostały wyłącznie ze sprawdzonych i certyfikowanych materiałów. Jest to jeden z wielu powodów, dla których zaufała nam ogromna liczba sklepów zoologicznych w całej Polsce, a firma zaopatruje nieomal wszystkie polskie hurtownie działające w branży.

Od momentu założenia nasza firma stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych branżowych marek. Zaufanie, którym obdarzyli nas nasi Klienci, pozwoliło nam na dalszy rozwój i pracę nad ciągłym ulepszaniem naszych produktów. Chętnie wdrażamy niejednokrotnie pionierskie innowacje i wciąż pracujemy nad nowymi technologiami, które nie tylko usprawniają proces produkcji, lecz także czynią nasze artykuły jednymi z najlepszych na rynku. Nasze produkty wyróżnia nie tylko doskonała jakość i funkcjonalność, lecz także wyjątkowy design.

Działamy na powierzchni ponad 1500 m² i zatrudniamy ponad 50 wykwalifikowanych osób. Kapitał ludzki jest dla nas szczególną wartością, jesteśmy więc niezwykle dumni, że nasi współpracownicy są z nami od samego początku i nadal dzielą się z nami swoją pasją i miłością do zwierząt. Chaba jest firmą rodzinną w pełnym rozumieniu tego słowa – założona ona została przez rodzinę i stałą się także rodziną dla naszych pracowników.

Ponieważ główną ideą, która towarzyszy nam od początku istnienia firmy oraz stała się impulsem do jej założenia, jest wielka miłość do zwierząt, od lat wspieramy schroniska, dzieląc się z nimi częścią naszych produktów. Wierzymy, że zwierzęta zasługują na bezwarunkowy szacunek i głęboką miłość, dlatego radość okazywana przez opuszczone czworonogi jest dla nas nieustającym motorem do pracy i ciągłego ulepszania naszych artykułów.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.