Koszty dostaw

Koszty dostawy:


1. W przypadku zamówienia opiewającego łącznie na kwotę poniżej 500 zł, doliczane są koszty wybranej przez Zamawiającego formy dostawy:
– firma kurierska płatne z góry 15 zł, za pobraniem 20 zł


2. W przypadku zamówienia opiewającego łącznie na kwotę 500 zł i powyżej, koszty wysyłki pokrywa Sprzedawca. 

3. W sytuacji, kiedy zamówienie poszczególnych produktów, składających się na jedno zamówienie złożone w Sklepie przekroczy wagę 30kg lub duży gabaryt Sklep może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Zamawiającemu przy składaniu zamówienia ulega zmianie o koszt kolejnej wysyłki, które pokrywa Zamawiający.


4. Sklep nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki przez firmy kurierskie.

Produkt gabarytowy:

1. Za produkt gabarytowy uznaje się towar wymagający specjalnego pakowania (produkty kruche i delikatne takie jak: akwaria, kule, szafki, pokrywy, itp) oraz produkty których fizycznie nie da się wysłać w jednej paczce (kuweta, drapak, ciężki produkty, klatki itp.)


2. Dla wysyłek ponad gabarytowych których wymiar jest powyżej 100x45x45 wysyłanych firmą kurierską i waga przekracza 30kg cena za paczkę ustalana jest indywidualnie


3. Ze względów logistycznych nie łączymy kosztów przesyłki produktów gabarytowych z kosztami przesyłki innych produktów ze sklepu.