Koszty dostaw

Koszty dostawy:
1. W przypadku zamówienia opiewającego łącznie na cenę poniżej 250 zł, wartość zamówienia obejmuje koszty wybranej przez Zamawiającego formy dostawy:
– firma kurierska płatne z góry 15 zł, za pobraniem 20 zł
2. W przypadku zamówienia opiewającego łącznie na cenę 250 zł i powyżej, koszty wysyłki pokrywa Sprzedawca. W sytuacji, kiedy zamówienie poszczególnych produktów, składających się na jedno zamówienie złożone w Sklepie przekroczy wagę 30kg lub duży gabaryt Sklep może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Zamawiającemu przy składaniu zamówienia ulega zmianie o koszt kolejnej wysyłki, które pokrywa Zamawiający.
3. Sklep nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki przez firmy kurierskie.
Produkt gabarytowy:

1. Za produkt gabarytowy uznaje się towar wymagający specjalnego pakowania (produkty kruche i delikatne takie jak: akwaria, kule, szafki, pokrywy, itp) oraz produkty których fizycznie nie da się wysłać w jednej paczce (kuweta, drapak, ciężki produkty, klatki itp.)
2. Dla wysyłek ponad gabarytowych których wymiar jest powyżej 100x45x45 wysyłanych firmą kurierską i waga przekracza 30kg cena za paczkę ustalana jest indywidualnie
3. Ze względów logistycznych nie łączymy kosztów przesyłki produktów gabarytowych z kosztami przesyłki innych produktów ze sklepu.