PIES

Najlepszy przyjaciel człowieka musi czuć, że nim jest! Warto więc zaopatrzyć się w takie akcesoria dla psa, które nie tylko ułatwią życie naszemu przyjacielowi, ale także nam – podczas wspólnych biegów, treningów czy zabaw na świeżym powietrzu. W tej kategorii znajdują się zarówno obroże, jak i szelki oraz legowiska i ubranka dla psa. Znaleźć można tu również kaganiec treningowy, który z pewnością przyda się w trenowaniu ze zwierzakiem odpowiedniego zachowania, jak np. chodzenia przy nodze. Jeśli nasz pupil często podróżuje z nami autem, najlepiej zaopatrzyć się w pas bezpieczeństwa dla psa, który pomoże zwierzakowi w razie nagłych hamowań lub wypadków - mamy wówczas pewność, że kręgosłup i szkielet naszego czworonoga nie zostaną tak łatwo uszkodzone. 

Niezależnie, czy poszukujesz takich akcesoriów jak obroże, szelki, pasy bezpieczeństwa i kagańce, czy może legowisk i ubranek – w Chaba znajdziesz to, czego potrzebujesz!

PÓŁKOLCZATKA
Nie wszystkie czworonogi są aniołkami, które podczas spacerów zachowują się nienagannie i grzecznie chodzą przy nodze. Czasem pies to istny wulkan energii, którego erupcja bywa trudna do opanowania. Właśnie dla takich zwierząt stworzona jest półkolczatka.
KOLCZATKA
Popularna obroża typu „kolczatka”, o budowie łańcuszka, którego ogniwa zakończone są wystającymi, tępo zakończonymi końcami drutu.Możliwość regulacji poprzez odejmowanie i dodawanie oczek kolczatki.Karabińczyk służy do szybkiego zdjęcia kolczatki.