Kolczatka

Nie każdy pies jest posłuszny swojemu właścicielowi. Często zdarza się tak, że będąc na spacerze, czworonożny przyjaciel zaczyna się wyrywać i iść w swoją stronę. Aby temu zapobiec, warto wyposażyć się w coś, co pomoże w zaprzestaniu takich działań. Dobrym wyborem okazać się może kolczatka. Wykonana z wysokiej jakości stali chromowanej, jest niezwykle odporna na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne, a także na gwałtowne ruchy psa. W naszym sklepie internetowym możesz znaleźć jej wiele modeli. Przed zakupem produktu warto sprawdzić, jaki rozmiar będzie odpowiedni dla danego czworonoga, aby obroża nie była zbyt ciasna i nie zrobiła psu krzywdy.

 

Każdy z oferowanych modeli posiada wystające i tępe końce drutu, które przy każdym gwałtowniejszym ruchu zwierzęcia będą delikatnie zaciskały się wokół szyi w momencie, kiedy będą one zwrócone do wewnątrz. Kiedy będą skierowane na zewnątrz, kolczatka również będzie się zaciskała, jednak bez wbijania wystających elementów. W każdej obroży istnieje możliwość regulacji poprzez zdejmowanie lub dodawanie oczek.

KOLCZATKA
Popularna obroża typu „kolczatka”, o budowie łańcuszka, którego ogniwa zakończone są wystającymi, tępo zakończonymi końcami drutu.Możliwość regulacji poprzez odejmowanie i dodawanie oczek kolczatki.Karabińczyk służy do szybkiego zdjęcia kolczatki.