Akcesoria treningowe

Zadaniem właściciela czworonoga jest wyuczenie pupila odpowiednich zachowań. Przydatne okazują tu akcesoria treningowe dla psów. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór smyczy i linek do tresury. Oferujemy wiele modeli tych elementów wyposażenia, zróżnicowanych pod względem długości, koloru i materiału, z jakiego zostały wykonane. Najdłuższe, na około 20 m, dają nam możliwość podarowania naszemu zwierzęciu dużej swobody podczas zabawy lub ćwiczeń. Warto zaopatrzyć się też w specjalny kaganiec.

Czworonogi mogą mieć różne temperamenty. Jedne są bardzo spokojne i posłuszne, inne to wulkany energii. Ważne więc, by pomoce do tresury dobierać do potrzeb i wymagań naszych podopiecznych.

PÓŁKOLCZATKA
Nie wszystkie czworonogi są aniołkami, które podczas spacerów zachowują się nienagannie i grzecznie chodzą przy nodze. Czasem pies to istny wulkan energii, którego erupcja bywa trudna do opanowania. Właśnie dla takich zwierząt stworzona jest półkolczatka.
KOLCZATKA
Popularna obroża typu „kolczatka”, o budowie łańcuszka, którego ogniwa zakończone są wystającymi, tępo zakończonymi końcami drutu.Możliwość regulacji poprzez odejmowanie i dodawanie oczek kolczatki.Karabińczyk służy do szybkiego zdjęcia kolczatki.