Obroża dla psa

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz rozmaite akcesoria dla domowych pupili, w tym jeden z niezbędników, jakim jest obroża dla psa. Artykuły te dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, z której możesz wybrać wariant najbardziej odpowiadający Twojemu gustowi. Każdy z nich posiada też opcję wyboru rozmiaru. Jak poznać, czy produkt, na który się zdecydowałeś, jest odpowiedni dla Twojego futrzaka? Spróbuj włożyć dwa palce pomiędzy pasek a sierść zwierzęcia – jeśli mieszczą się bez problemu, wybrałeś odpowiedni wariant. Na podstronie produktów zamieściliśmy tabelkę pomocniczą z rozpiską rozmiarów – warto skorzystać z niej przed podjęciem decyzji o zakupie. O komforcie zwierzaka decyduje też materiał, dlatego w naszej ofercie znajdziesz wiele obroży dla psów, wykonanych z niedrażniących tworzyw.

PÓŁKOLCZATKA
Nie wszystkie czworonogi są aniołkami, które podczas spacerów zachowują się nienagannie i grzecznie chodzą przy nodze. Czasem pies to istny wulkan energii, którego erupcja bywa trudna do opanowania. Właśnie dla takich zwierząt stworzona jest półkolczatka.
KOLCZATKA
Popularna obroża typu „kolczatka”, o budowie łańcuszka, którego ogniwa zakończone są wystającymi, tępo zakończonymi końcami drutu.Możliwość regulacji poprzez odejmowanie i dodawanie oczek kolczatki.Karabińczyk służy do szybkiego zdjęcia kolczatki.