PÓŁKOLCZATKA
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

PÓŁKOLCZATKA

Nie wszystkie czworonogi są aniołkami, które podczas spacerów zachowują się nienagannie i grzecznie chodzą przy nodze. Czasem pies to istny wulkan energii, którego erupcja bywa trudna do opanowania. Właśnie dla takich zwierząt stworzona jest półkolczatka.

  • 1
  • 2
  • 1/2
  • 2/2
Przejdź do sklepu

Opis

Nazwa produktu:
Półkolczatka, kolczatka, obroża kolczatka

Rozmiary:

Składniki:
Wykonany ze stali pokrytej chromem

Grupa docelowa:
Pies

Funkcje:
Kontrola, Spacer, Ozdoba, Tresura, Bezpieczeństwo

Opis:
Obroża typu „kolczatka”, o  skróconym kolcu, stworzona z myślą o psach krótkowłosych. Obroża z łańcuszka metalowego, którego ogniwa zakończone są wystającymi, tępo zakończonymi końcami drutu. Kolce ustawione są pod takim kątem, by nie wbijać się w skórę, a jedynie „uwierać „ nieposłusznego psiaka podczas gdy ciągnie na smyczy. Oba końce właściwej obroży połączone są dodatkowo łańcuszkiem zaciskowym potęgującym efekt szkoleniowy. 
Obroża może być zakładana na szyję psa zarówno ostrymi elementami do wewnątrz jak i na zewnątrz (spełnia wtedy funkcję zwyczajnej obroży zaciskowej). Zadaniem kolczatki założonej ostrą stroną do wewnątrz jest zadanie dyskomfortu zwierzęciu w momencie szarpnięcia smyczą. Szarpnięcia może dokonać sam pies na skutek gwałtownych ruchów naciągających smycz, jak i właściciel prowadzący zwierzę. Produkt wykonany w całości ze stali chromowanej. Możliwość regulacji poprzez odejmowanie i dodawanie oczek kolczatki.Opis

591132
5905912591132