SZELKI GUARD - SLAVONIC
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

SZELKI GUARD - SLAVONIC

Szelki guard dla psa - najwyższej jakości produkt charakteryzując się trwałością, prostotą użytkowania i pełnym barw designem. Szelki guard zapewniają stabilność, wygodę, optymalne rozłożenie ciężaru i intuicyjność zakładania.

  • S
  • M
  • L
Przejdź do sklepu

Opis

Nazwa produktu:

szelki dla psa, szelki guard, najlepsze szelki, ładne szelki dla psa, szelki slavonic, słowiańskie szelki, szelki monstera, szelki kawaii, pies sakura, szelki dobre dla kręgosłupa, szelki chaba, szelki jakość, szelki polskie, wygodne szelki


Rozmiary:


Obraz zawierający stół

Opis wygenerowany automatycznie

 

Składniki:
Taśma z certyfikatem jakości taśm tkanych, dodatki metalowe chromowane, mocne plastikowe elementy

Grupa docelowa:
Pies

Funkcje:
Kontrola, spacer, ozdoba, tresura, bezpieczeństwo

Opis:
Czy wiecie, że angielskie słowo guard – oznaczające ochronę, straż – jest powiązane historyczne z takimi wyrazami, jak garderoba, gwarancja czy awangarda? Idealnie się składa, wszak nasze szelki typu guard wspaniale uzupełnią garderobę Waszego psiaka, zachwycając awangardowym designem, a przy okazji zagwarantują przyjemny, bezpieczny spacer.


Szelki guard są jednym z najbardziej uniwersalnych i przydatnych psich akcesoriów – zbudowane są one z dwóch obręczy, które połączone są pasami, mostkowym oraz grzbietowym. Jedną z ich niezaprzeczalnych zalet jest stabilne utrzymywanie się na psim ciele – nawet najbardziej rozbrykany kombinator nie zdoła uwolnić się z dobrze założonych szelek, a przy tym będzie dobrze chroniony przed otarciami (także tymi w skali mikro). Są one także doskonałym rozwiązaniem dla czworonogów, które nie czują się dobrze w obroży albo mają tendencję do ciągnięcia. Pasy i obręcze połączone są w takiej konfiguracji, aby chronić przed obciążeniami w strefie kręgosłupa – ciężar rozkładany jest równomiernie na całe ciało. Taśmy przeprowadzone są w odpowiedniej odległości od pach, dzięki czemu nie wpijają się w skórę. Za odpowiednie mocowanie szelek odpowiada prosty i intuicyjny system pięciostopniowej regulacji umożliwiający optymalne dobranie długości pasków do wymiarów psa, a także niepowodujący stresowych sytuacji podczas przygotowań do wyjścia z domu. Szelki guard poprzez swoją funkcjonalność nadają się zarówno do krótkich spacerów w mieście, jak i do dłuższych, bardziej wymagających wypraw w bardziej dzikim terenie.

Szelki guard Chaba uszyte są z najwyższej jakości, bardzo wytrzymałych i odpornych na odkształcenia materiałów posiadających niezbędne atesty. Każdy z produktów powstaje w Polsce, w stworzonym z myślą o czworonogach profesjonalnym parku maszynowym. Szelki dostępne są w trzech rozmiarach (S, M i L) oraz dwóch szerokościach taśm (1,6 cm oraz 2 cm). Właścicielom ceniącym aspekty estetyczne z pewnością przypadnie do gustu nowa seria taśm Chaba, złożona z trzech niepowtarzalnych kompozycji o radosnym, nasyconym barwami designie – Amazonia, Orient i Slavonic.


Właścicielom ceniącym aspekty estetyczne z pewnością przypadnie do gustu nowa seria taśm Chaba, złożona z trzech niepowtarzalnych kompozycji o radosnym, nasyconym barwami designie – Amazonia, Orient i Slavonic.


Opis

651127
5905133651127
0.06 kg