SZELKI COMFORT FRESH - FIOLETOWE
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

SZELKI COMFORT FRESH - FIOLETOWE

Najbardziej optymalne szelki dla psa - szelki Chaba Comfort to najwyższej jakości produkt stworzony z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie. Są wyjątkowo stabilne, wodoodporne, oddychające i nie obciążają układu kostnego. Dwustopniowa regulacja.

  • S
  • M
  • L
  • XL
Przejdź do sklepu

Opis

Nazwa produktu:
Szelki dla psa, szelki comfort, najlepsze szelki, szelki dobre dla kręgosłupa, szelki dla szczeniaka, szelki
chaba, szelki jakość, szelki polskie, wygodne szelki, szelki wodoodporne, szelki bezuciskowe

Rozmiary:


Obraz zawierający stół

Opis wygenerowany automatycznie

Składniki:
Taśma z certyfikatem jakości taśm tkanych, dodatki metalowe niklowane, mocne plastikowe elementy , materiał wodoodprony

Grupa docelowa:
Pies

Funkcje:
Kontrola, bezpieczeństwo, transport, ochrona

Opis:
Każdy odpowiedzialny i kochający swojego energicznego czworonoga właściciel często mierzy się z dylematem, co począć podczas spacerów. Z jednej strony chciałoby się pozwolić psiakowi na radość wynikającą z dzikich harców i zaspokajanie nieujarzmionej ciekawości, z drugiej jednak – martwimy się o jego zdrowie i bezpieczeństwo.
W Chabie doskonale wiemy, że nieokiełznane pragnienie poznawania świata jest niezbywalną częścią psiej natury, dlatego –opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu – zaprojektowaliśmy innowacyjne szelki Comfort, łączące w sobie wszystko to, co niezbędne do radosnych i bezpiecznych spacerów. Optymalnie opracowana budowa szelek zapewnia stabilność i wytrzymałość – obejmują one znaczną część psiego ciała, dzięki czemu nawet podczas nieoczekiwanych szarpnięć szelki pozostają prawidłowo ulokowane, nie powodując ucisku i uczucia dyskomfortu. Nadmierna naprężenia smyczy nie zostają przeniesione na resztę psiego ciała, minimalizując ryzyko poddu

Opis

651332
5905133651332
0.07 kg