SZELKI COMFORT - ORIENT
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

SZELKI COMFORT - ORIENT

Najbardziej optymalne szelki dla psa - szelki Chaba Comfort to najwyższej jakości produkt stworzony z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie. Są wyjątkowo stabilne, wodoodporne, oddychające i nie obciążają układu kostnego. Dwustopniowa regulacja.

  • S
  • M
  • L
Przejdź do sklepu

Opis

Nazwa produktu:
Szelki dla psa, szelki comfort, najlepsze szelki, szelki dobre dla kręgosłupa, szelki dla szczeniaka, szelki
chaba, szelki jakość, szelki polskie, wygodne szelki, szelki wodoodporne, szelki bezuciskowe , szelki story

Rozmiary:

 

Obraz zawierający stół

Opis wygenerowany automatycznie

Składniki:
Taśma z certyfikatem jakości taśm tkanych, dodatki metalowe niklowane, mocne plastikowe elementy , materiał wodoodprony

Grupa docelowa:
Pies

Funkcje:
Kontrola, bezpieczeństwo, transport, ochrona

Opis:
Każdy odpowiedzialny i kochający swojego energicznego czworonoga właściciel często mierzy się z dylematem, co począć podczas spacerów. Z jednej strony chciałoby się pozwolić psiakowi na radość wynikającą z dzikich harców i zaspokajanie nieujarzmionej ciekawości, z drugiej jednak – martwimy się o jego zdrowie i bezpieczeństwo.
W Chabie doskonale wiemy, że nieokiełznane pragnienie poznawania świata jest niezbywalną częścią psiej natury, dlatego –opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu – zaprojektowaliśmy innowacyjne szelki Comfort, łączące w sobie wszystko to, co niezbędne do radosnych i bezpiecznych spacerów. Optymalnie opracowana budowa szelek zapewnia stabilność i wytrzymałość – obejmują one znaczną część psiego ciała, dzięki czemu nawet podczas nieoczekiwanych szarpnięć szelki pozostają prawidłowo ulokowane, nie powodując ucisku i uczucia dyskomfortu. Nadmierna naprężenia smyczy nie zostają przeniesione na resztę psiego ciała, minimalizując ryzyko podduszenia, otarć czy uszkodzeń układu kostnego. Wodoodporny mteriał i miękkie, przyjemne w dotyku wykończenie zapewniają pełną wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.
Konstrukcja szelek Comfort gwarantuje maksymalną funkcjonalność i prostotę użytkowania – dwupunktowa regulacja sprawia, że produkt można założyć bardzo szybko, nie generując sytuacji stresowych, a do tego w sposób płynny dopasować do psiego ciała tak, aby szelki podczas spaceru utrzymywały optymalne, stabilne położenie.
Szelki Chaba Comfort to nasz firmowy klasyk, doskonale znany przez naszych Klientów. Nie zasiadamy jednak na laurach i zawsze staramy się szukać jeszcze lepszych rozwiązań. Dlatego od wiosny 2022 roku szelki te występują w naszej ofercie w nowej, udoskonalonej odsłonie – zmieniona gramatura siateczki (z 260 g na 390 g) gwarantuje jeszcze lepszą cyrkulację powietrza, zapewniając optymalną wentylację ciała, minimalizując ryzyko otarć i wydłużając świeżość produktu. Dodatkowo rozszerzona i uaktualniona została gama kolorystyczna – nowe kompozycje pozwolą na stworzenie pięknego, barwnego kompletu z innymi akcesoriami marki Chaba.


Opis

651202
5905133651202
0.07 kg