SASZETKA NA WORECZKI - TRANSYLVANIA
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

SASZETKA NA WORECZKI - TRANSYLVANIA

Nieprzemakalna saszetka na woreczki dla psa - wygodne etui z karabińczykiem do noszenia worków na psie odchody.

Opis

Nazwa produktu:

akcesoria dla psów, saszetka na worki na kupy, saszetka na psie woreczki, etui na psie kupy, saszetka na psie kupy, woreczki na psie kupy, saszetka na psie worki nieprzemakalna, saszetka na psie woreczki polski producent, saszetka na psie worki do smyczy, saszetka do smyczy, etui do smyczy, saszetka na psie worki kolorowa, saszetka dla psa, saszetka dla psa kolorowa

Składniki:
Taśma z certyfikatem jakości taśm tkanych, dodatki metalowe niklowane

Grupa docelowa:
Pies, Kot

Funkcje:
Kontrola, spacer, ozdoba, tresura, bezpieczeństwo, transport

Opis:

Posiadanie psa to nie tylko wielka przyjemność i niesamowite doświadczenie bezwarunkowej przyjaźni, ale także zestaw obowiązków. Jednym z nich, niezwykle istotnym z punktu widzenia życia społecznego, jest sprzątanie po swym pupilu. A najwygodniej jest to czynić z podręczną saszetką mieszczącą wygodne do wyciągania woreczki na psie odchody.

W portfolio Chaby znalazły się stylowe, niezwykle kolorowe saszetki do łatwego i wygodnego noszenia woreczków na psie kupy. Saszetki te wyposażone są w wytrzymałe, odporne na codzienną eksploatację karabińczyki umożliwiające proste przyczepienie ich do spodni, plecaka czy smyczy. Odpowiednie wyprofilowanie oraz znajdujący się z boku otwór umożliwiają komfortowe wyciąganie z saszetki woreczków. Materiał, z którego uszyte zostały saszetki, jest nieprzemakalny i bardzo trwały, co zapewnia wygodę i gwarantuje długotrwałe użytkowanie.

Saszetki Chaba do noszenia woreczków na psie kupy powstają w Polsce, w stworzonym przez nas parku maszynowym. Wykonane są one z certyfikowanych, sprawdzonych, bardzo trwałych materiałów gwarantujących długowieczność i funkcjonalność. W naszym portfolio można zaleźć kilka oryginalnych, zachwycających kompozycji kolorystycznych, nawiązujących do kulturowych i przyrodniczych walorów najpiękniejszych zakątków świata. Z pewnością spodobają się one każdemu, kto ceni sobie oryginalność i niebanalny design.

Opis

653442