OBROŻA PÓŁZACISKOWA - MARIGOLD
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

OBROŻA PÓŁZACISKOWA - MARIGOLD

Czworonóg zawsze pod kontrolą - obroża Chaba z mechanizmem półzacisku to sprytny sposób zapobiegający wyswobadzaniu się psów podczas spaceru.

Opis

Nazwa produktu:
akcesoria dla psów, obroża dla psa, ładna obroża dla psa, obroża półzaciskowa, obroża z półzaciskiem, obroża regulowana, obroża dla rottweilera, obroża dla amstaffa, obroża dla collie, obroża dla ras długowłosych, obroża dla dużego psa, obroża zaciskowa, obroża chaba, obroża polski producent, obroża w kwiaty, obroża

Składniki:
Taśma z certyfikatem jakości taśm tkanych, dodatki metalowe niklowane
 
Grupa docelowa:
Pies
 
Funkcje:
Kontrola, spacer, ozdoba, tresura, bezpieczeństwo, transport
 
Opis:
Są w życiu takie sytuacje, w których standardowe rozwiązania nie wystarczają i trzeba wykazać się pomysłowością i sprytem. Jest tak na przykład, gdy czworonóg opanuje trudną sztukę uwalniania się z obroży bądź gdy potrafi to zrobić z uwagi na swoją fizjologię – dzieje się tak w przypadku ras, u których obwód szyi jest równy obwodowi głowy bądź nawet większy (na przykład: amstaff czy pitbull). Sprytnym i niezwykle pomysłowym rozwiązaniem jest obroża półzaciskowa – kiedy czworonóg ciągnie lub gdy próbuje się wyswobodzić, obroża ta się lekko zaciska, zmniejszając swój obwód wystarczająco, by uniemożliwić zwierzakowi ucieczkę. Mechanizm półzacisku powoduje, że obroża zaciska się jedynie do pewnego, optymalnego stopnia, co zapobiega obtarciom czy podduszeniom, gwarantując psiakowi komfort i bezpieczeństwo. Kiedy zaś pies idzie spokojnie i nie wyrywa się, obroża leży luźno, a psiak niemalże nie odczuwa jej obecności i może cieszyć się swobodą i wygodą.

Jest to fantastyczne rozwiązanie także wtedy, kiedy dopiero uczymy naszego pupila chodzenia na smyczy i przyzwyczajamy go do spokojnych spacerów. Obroże półzaciskowe idealnie sprawdzają się także u ras długowłosych (na przykład: border collie czy samoyed), gdyż zapobiegają one przypadkowemu zaciąganiu czy zatrzaskiwaniu futra.

Kolejną niezaprzeczalną zaletą obroży półzaciskowej jest jej funkcjonalność i prostota użytkowania – jest ona nadzwyczaj łatwa do założenia, zaś w wymagających szybkiego działania sytuacjach można ją natychmiast, w bardzo prosty sposób zdjąć.

Obroże półzaciskowe Chaba od podstaw stworzone zostały w Polsce, w specjalnym parku maszynowym. Są one wykonane z certyfikowanych, niezwykle wytrzymałych na eksploatację materiałów. W ofercie znajdują się obroże w fantazyjnych, niepowtarzalnych wzorach inspirowanych egzotycznymi tradycjami i walorami przyrodniczymi najpiękniejszych zakątków świata. W naszym portfolio można znaleźć między innymi wielobarwne obroże w stylu hawajskim czy produkty nawiązujące do transylwańskich legend.

Rozmiary:
Tabela w ostatnim zdjęciu.

Opis

653336
5905133653336