OBROŻA REGULOWANA NATURE - CZERWONA
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

OBROŻA REGULOWANA NATURE - CZERWONA

Obroża regulowana z naturalnej bawełny - obroża bawełniana z serii Nature to połączenie najwyższej jakości i trwałości z wygodą i ekologią. 100% miękkości, zero otarć, cztery wersje szerokości i kolorystyki, nadzwyczajna wytrzymałość i świetna cena.

  • S
  • M
  • L
  • XL
Przejdź do sklepu

Opis

 Nazwa produktu:
obroża regulowana, obroża dla psa, obroża ekologiczna, obroża bawełniana, obroża dla psa, obroża chaba, obroża polski producent
 

Składniki:
Taśma z certyfikatem jakości taśm tkanych, dodatki metalowe niklowane, mocne plastikowe elementy
 

Grupa docelowa:
Pies

Funkcje:
Kontrola, Spacer, Ozdoba, Tresura, Bezpieczeństwo
, Transport

Opis:

Obroża to najbardziej podstawowe psie akcesorium, bez którego trudno się na co dzień obejść. Po pierwsze – to do niej (lub szelek) przyczepia się smycz oraz adresówkę, po drugie – w przypadku, gdy nasz czworonóg wyrwie się i odbiegnie daleko, inni ludzie, którzy go spotkają, będą wiedzieć, że zwierzak nie jest bezpański i że ktoś gdzieś na niego czeka. Ponieważ jest to tak bardzo potrzebny i bliski psiego ciałka element wyposażenia, ważne jest, by podczas zakupu dokonać dobrego wyboru i sięgnąć po obrożę jak najwyższej jakości, a także dobrać ją jak najlepiej do swojego pupila.

Z myślą o komforcie i bezpieczeństwie czworonogów stworzyliśmy serię Nature, w której skład wchodzą produkty wykonane z ekskluzywnej, gatunkowej bawełny. To dzięki temu materiałowi obroża Nature jest miękka i przyjazna dla skóry oraz sierści psa, a dzięki naturalności włókien jest w pełni ekologiczna i cechuje się wysokim współczynnikiem antyalergicznym. Aby zwiększyć psią wygodę, w procesie produkcji zastosowaliśmy metodę chowania zakończeń taśm pod spód, co wymiernie przekłada się na komfort – wyeliminowane bowiem zostało ryzyko otarcia przez ostre krawędzie materiału.

Splot bawełniany jest niezwykle miękki, a jednocześnie maksymalnie wytrzymały, co sprawia, że obroża Nature należy do produktów o wysokiej trwałości i odporności na odkształcenia i rozciągnięcia. Wytrzymałość ta podniesiona została jeszcze bardziej dzięki zastosowaniu metalowych, niklowanych okuć oraz klamr wykonanych z solidnego plastiku.

Dobranie rozmiaru obroży do gabarytów psa jest kwestią kluczową dla bezpieczeństwa użytkowania. Dlatego też nasz produkt jest regulowany i występuje w czterech opcjach szerokości taśmy – wszystko po to, aby psiak mógł komfortowo korzystać z uroków spaceru i nie narażać się na otarcia, podduszenie bądź urazy kręgosłupa. Dodatkowym atutem są 4 wersje kolorystyczne produktu.

Obroże Chaba Nature od początku do końca powstają w Polsce, w naszym firmowym parku maszynowym. Nad projektem i procesem produkcji czuwają doświadczeni eksperci w zakresie psiej wygody.  

Opis

651936
5905133651936